Megami rinnahoidja õige suuruse valimine

Kirjeldus

Megami rinnahoidja õige suuruse valimine

Kolm sammu parima istuvusega rinnahoidja leidmiseks:

1. Leia oma õige suurus. Kasuta selleks meie konsultantide abi, kes aitavad su keha ära mõõta ning õige toote suuruse valida. Või kui meie kauplust külastada ei ole võimalik, siis järgi järgmist instruktaaži.

2. Kui tead oma suurust, vali endale meeldivaim toode.

3. Kirjuta suurus üles või jäta meelde, kuid pane tähele, et meie kehad muutuvad pidevalt. Selleks, et taaskord soetada Megami rinnahoidja või ujumistrikoo, peaks end uuesti mõõtma, kui viimasest mõõtmisest on möödas vähemalt 6 kuud.

Rinnakorvi suuruse määramine (Bust size):

Mõõda rinna ümbermõõt rinna pealt kõige laiemast kohast hoides käsi all (vt pildilt). Ära tõmba mõõdulinti liiga pingule. Kirjuta suurus üles või jäta meelde.

Rinnahoidja ümbermõõdu ehk rinnaaluse ümbermõõdu määramine (Band size):

Mõõda keha ümbermõõt rinna alt (vt eelnevalt pildilt). Mõõtmise ajal kanna oma igapäevast mugavaimat rinnahoidjat. Hoia käed all ja selg sirge. Parima tulemuse saamiseks peaks mõõdulint mugavalt mitte liiga tugevalt vastu keha olema. Kirjuta mõõt üles või jäta meelde.

Kahe mõõdetud tulemuse põhjal leia järgnevatest tabelitest enda suuruses Megami rinnahoidja.

2. tabel ehk valge tabel: Band size – leia, kuhu vahemikku sinu mõõdetud rinnaalune ümbermõõt kuulub. Kui vahemik leitud, siis leia 1. tabelist ehk hallist tabelist samas tulbas olev EU mõõdustiku täissuurus.

2. tabel ehk valge tabel: Korvi suurus – leia, kuhu vahemikku kuulub sinu mõõdetud rinna ümbermõõt kõige laiemast kohast. Kui leidsid vastava vahemiku, siis saad teada samast reast, milline korvi suuruse täht on sinule vastav.

Näide:
Kui kui su rinnaalune ümbermõõt on 79 cm, siis see kuulub valge tabeli põhjal vahemikku: 78-82 cm ehk vastab EU suurusele 80. Kui mõõdetud rinnaümbermõõt kõige laiemast kohast rinna pealt on 90 cm ehk on vahemikus 89-91 cm ehk korvi suurus on B. Seega on näite põhjal kandjale sobiv Megami rinnahoidja suuruses: 80B.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Megami rinnahoidja õige suuruse valimine”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.