Korduma kippuvad küsimused

K: Kas ma saan ostan või laenutan riiklikult soodustatud tingimustel abivahendeid Empatrax Tervisekauplustest ning mis maksab abivahendi transport minuni, sest e-poes on kirjas transpordikulu?

V: Koos arsti tõendiga saab riiklikult soodustatud tingimustel osta või laenutada Empatrax Tervisekauplustes kohapeal või e-poest. E-poest ostu vormistades kirjutada lisaks eelnevalt nõutud lahtritesse ka märkuste lahtrisse abivajaja isikukood ja valida ostukorvis tasumisviisiks pangaülekanne. Jääge ootama Teile meilile saabuvat soodusarvet (väljastame kuni kahe tööpäeva jooksul). Kui ostu sooritamiseks on vajalik retsept, siis palume see edastada e-maili või posti teel (vt. Kontakt). Kuukoguste transport mähkmetele ja nahahooldusvahenditele ning madratsitele on Tallinna piires ja lähiümbruses tasuta.

K: Kas laenutate küünarvarre- ja kaenlakarke?

V: Jah, laenutame. Tasuda tuleb laenutuse kuumakse (küünarkarkude paar: 7.80€/kuu või kaenlakarkude paar: 5.75€/kuu) ja tagatisraha (küünarkarkudel: u 24 € või kaenlakarkudel: u 23.45 €), mis karkude tagastamisel Teile tagastatakse (erinevatel karkudel erinev tagatisraha). Tellides laenutuse meie e-poest lisandub transpordikulu (Omniva kuller või tasuta ise tootele kauplusesse järgi tulemine).

K: Kui “Kontaktid” lehel ei ole toodud minu maakonnas teenindava terapeudi nime ja telefoninumbrit, kes siis minu juurde koju tuleb?

V: Helistades klienditeeninduse tel.numbril 55 605 125 või kui olete tellinud “Teenuste” alt abivahendi nõustamise teenuse, öeldakse Teile konkreetselt, kes ja millal tuleb Teile sobival ajal Teie juurde teenust osutama.

K: Kas kaup tuuakse ka viiendale korrusele?

V: Jah, kaup tuuakse Teie maja (korteri) ukseni olenemata, mis korrusel elate. Soovi korral tõstetakse tooted
Teie poolt näidatud tuppa ja selle eest lisatasu maksma ei pea.

K: Mis siis saab, kui e-poest ostetud kaup ei sobi või ei meeldi?

V: Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi või ei meeldi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode
tagastada ja Te saate 100% raha tagasi (loe lähemalt: Müügitingimused ptk 6).

K: Kas kohaletoimetamine kehtib ka saartele?

V: Kohaletoimetamine toimub üle Eesti ning loomulikult ka saartele.

K: Kuidas ostu eest tasuda saab?

V: Kui sooritate ostu, siis on Teil võimalus tasuda koheselt pangalingi kaudu, vormistada tellimus ning tasuda ülekandearvega või taotleda Liisi järelmaksu.

K: Kust tooted pärit on?

V: www.invaabi.ee müüb Hispaania, Hollandi, Saksamaa, Itaalia, Taani, Türgi, Soome, Prantsusmaa, Poola, Leedu, Rootsi tootjate toodangut.

K: Kas tellitud tooted saabuvad detailidena?

V: Jah, osad tooted saabuvad üldjuhul detailidena (nt: mööbel, ratastoolid, dušitoolid jne). Seda põhjusel, et näiteks kokkupandud mööblil on suurem oht transpordis kannatada saada, kui korralikult pakitud detailidel.

K: Kas taastusravivahendid saabuvad juba õhku täis puhutult?

V: Oleneb toote suurusest. Pallid ja massaažirullid, mille diameeter ei ole suurem kui 10 – 12 cm, on üldjuhul õhku täis, kuid suuremad tooted on kahjustumise eest kaitstult õhust tühjad ja pakkeasendis.

Tagasi