Korduma kippuvad küsimused

K: Kui ma ostan või laenutan IAK-ga soodustatud tingimustel Empatrax Tervisekauplustest, mis maksab abivahendi transport minuni, sest e-poes on kirjas transpordikulu?

V: Isikliku Abivahendi Kaardi ja arsti tõendiga saab soodustatud tingimustel osta Empatrax Tervisekauplustes kohapeal. Soodustatud tingimustel IAK-ga ostes või laenutades Te transpordi eest ei maksa (kehtib üle Eesti). Abivahend tuuakse Teile koju, seadistatakse, õpetatakse kasutama jne tasuta.
Transpordikulu lisandub, kui ostetakse e-poest, ostja maksab 100% kogu maksumusest ise.

K: Kas laenutate küünarvarre- ja kaenlakarke?

V: Jah, laenutame. Tasuda tuleb laenutuse kuumakse (4.20 € ja 5.75 €) ja tagatisraha, mis karkude tagastamisel Teile tagastatakse (erinevatel karkudel erinev tagatisraha). Tellides laenutuse meie e-poest lisandub transpordikulu (Omniva kuller/pakiautomaat või tasuta ise tootele kauplusesse järgi tulemine).

K: Kui “Kontaktid” lehel ei ole toodud minu maakonnas teenindava terapeudi nime ja telefoninumbrit, kes siis minu juurde koju tuleb?

V: Helistades klienditeeninduse tel.numbril 55 605 125 või kui olete tellinud “Teenuste” alt abivahendi nõustamise teenuse, öeldakse Teile konkreetselt, kes ja millal tuleb Teile sobival ajal Teie juurde teenust osutama.

K: Kas kaup tuuakse ka viiendale korrusele?

V: Jah, kaup tuuakse Teie maja (korteri) ukseni olenemata, mis korrusel elate. Soovi korral tõstetakse tooted
Teie poolt näidatud tuppa ja selle eest lisatasu maksma ei pea.

K: Mis siis kui kaup ei sobi või ei meeldi?

V: Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi või ei meeldi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode
tagastada ja Te saate 100% raha tagasi.

K: Kas kohaletoimetamine kehtib ka saartele?

V: Kohaletoimetamine toimub üle Eesti ning loomulikult ka saartele.

K: Kuidas ostu eest tasuda saab?

V: Kui sooritate ostu, siis on Teil võimalus tasuda koheselt pangalingi kaudu, vormistada tellimus ning tasuda ülekandearvega või taotleda Liisi järelmaksu.

K: Kust tooted pärit on?

V: www.invaabi.ee müüb Hispaania, Hollandi, Saksamaa, Itaalia, Taani, Türgi, Soome, Prantsusmaa, Poola, Rootsi tootjate toodangut.

K: Kas tellitud tooted saabuvad detailidena?

V: Jah, osad tooted saabuvad üldjuhul detailidena (nt: mööbel, ratastoolid). Seda põhjusel, et näiteks kokkupandud mööblil on suurem oht transpordis kannatada saada, kui korralikult pakitud detailidel.

Tagasi