Tarneaeg ja transport

  • Peale tellimuse eest tasumist saadetakse Teile soovitud tooted. Kaup väljastatakse Omnivale 0 – 5 tööpäeva jooksul (v.a juhud, kui tooteinfos on märgitud pikem tarneaeg). Omniva teavitab Teid paki saabumisest ja kuller helistab Teile enne paki üleandmist ette. Tellides aga saadetise pakiautomaati, saate Omnivalt SMS-i koos uksekoodiga, kui pakk on Teie soovitud automaati saabunud.
  • Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis Tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi.
  • Valides transpordiviisiks “Tulen ise järgi” saadetakse Teile teade, kui Teie tellimus on komplekteeritud ning võite sellele järgi tulla. Tarneaeg kauplusesse ostule järgi tulemiseks on sama, mis muude tarneviiside puhul: 0 – 5 tööpäeva (v.a juhud, kui tooteinfos on märgitud pikem tarneaeg). Tellitud toodete kättesaamine: Empatrax Tervisekauplus, Liivalaia 32, Tallinn VÕI Empatrax Tervisekauplus, Sütiste Tervisekeskus, J. Sütiste tee 17/1, Tallinn 13419. (Lahtiolekuaegu vt Kontaktidest).
  • NB! Talvisel ajal, kui väljas on miinuskraadid, siis lase Sulle saabunud pakil toatemperatuuril seista paar tundi enne selle avamist, et toode ei saaks lahti pakkimisel ja proovimisel kannatada. Antud soovitus kehtib eriti taastusravitoodetele, nahahooldusvahenditele, silikoonist- ja geelist abivahenditele jms.
Tagasi