Amoena rinnahoidja õige suuruse valimine

Kirjeldus

Amoena rinnahoidja õige suuruse valimine

Seitse sammu parima istuvusega rinnahoidja leidmiseks:

1. Leia oma õige suurus. Kasuta selleks meie konsultantide abi, kes aitavad su keha ära mõõta ning õige toote suuruse valida. Või kui meie kauplust külastada ei ole võimalik, siis järgi järgmist instruktaaži.

2. Parim võimalik viis õigete mõõtude saamiseks on kasutada mõõtmisel abi, nii on keha loomulikus asendis ning mõõdud tulevad kõige tõepärasemad.

3. Kanna mõõtmise ajal pehmendusteta rinnahoidjat ning proteesi.

4. Seisa sirgelt ning lõdvestunult, käed küljel normaalselt rippumas.

5. Kasuta mõõtmiseks mõõdulinti (mitte joonlauda).

6. Kirjuta suurus üles, kuid pane tähele, et meie kehad muutuvad pidevalt. Selleks, et taaskord soetada Amoena rinnahoidja või ujumistrikoo, peaks end uuesti mõõtma, kui viimasest mõõtmisest on möödas vähemalt 6 kuud.

7. Rinnahoidja esmase õige suuruse (vajadusel koos sobiva proteesiga) aitavad alati valida meie sertifitseeritud konsultandid. Tule julgelt ja leiame Teile sobivaima proteesi ning rinnahoidja! 🙂

 

Rinnahoidja ümbermõõdu ehk rinnaaluse ümbermõõdu määramine (Band size, underbust, tabelis A):

Mõõda keha ümbermõõt rinna alt (vt pildilt allpool – joon A). Hoia käed all ja selg sirge. Parima tulemuse saamiseks ära tõmba mõõdulinti liiga pingule. Kirjuta mõõt üles või jäta meelde.

Rinnakorvi suuruse määramine (Cup size, overbust, tabelis B):

Mõõda rinna ümbermõõt rinna pealt kõige laiemast kohast hoides käsi all (vt pildilt – joon B). Ära tõmba mõõdulinti liiga pingule. Kirjuta suurus üles või jäta meelde.

Kahe mõõdetud tulemuse põhjal leia järgnevast tabelist enda suuruses Amoena rinnahoidja.

Tabel ARinnakorvi suuruse – leia, kuhu vahemikku kuulub sinu mõõdetud rinna ümbermõõt kõige laiemast kohast. Kui leidsid vastava vahemiku, siis saad teada sama rea esimesest tulbast vastava tähe korvi suurusele.

Tabel BRinnahoidja ümbermõõt – leia, kuhu vahemikku sinu mõõdetud rinnaalune ümbermõõt kuulub ning leia B-rea alt sama värvi vaste oma mõõdu vahemikule.

Näide:
Kui mõõdetud rinnaümbermõõt kõige laiemast kohast rinna pealt on 95 cm ehk on vahemikus 94-96 cm, siis vastavl korvi suurus tabelist A esimest tulbast on: B. Kui kui su rinnaalune ümbermõõt on 79 cm, siis see kuulub tabeli B põhjal vahemikku: 78-82 cm ehk vastab rinnaalusele üldmõõdule: 80.  Seega on näite põhjal kandjale sobiv Amoena rinnahoidja suuruses: 80B.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.